language select


 

Хмаринка тегів

Соціальний центр у Харкові починає працювати з дітьми

У День захисту дітей в Соціальному центрі Святої Єлизавети було відкрито та освячено дитячий відділ. Він розташований на другому поверсі центру.

Сам Соціальний центр було відкрито для відвідувачів взимку цього року. Там уже функціонує благодійна їдальня, душові кабінки та пральні для малозабезпечених та безхатченків міста, відбувається роздача гуманітарної допомоги.

Допомога на лінії фронту

Волноваха, яка багато натерпілася від бойовиків, сьогодні переживає важку гуманітарну кризу. Карітас-Спес налагоджує співпрацю з місцевими благодійними організаціями, щоб підтримати мешканців територій, уражених тривалими боями.

Так, для БО «Я – Волноваха» вже було відправлено багаж з дитячим одягом та речами. Сергій Обідченко, голова БО «Я – Волноваха», розповідає : «Найважчою є ситуація в Тельманівському та Новоазовському районах, що були підконтрольні бойовикам. Люди там мають проблеми з виплатами, продуктами харчування, доступом до медичних та соціальних послуг».

Зараз Карітас-Спес готує наступні посилки для підтримки людей, що живуть практично на лінії фронту, у складних умовах гуманітарної кризи.

 


 

   

  

Карітас-Спес в Україні